Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Zmiany w działalności Klubu
12MarBrak komentarzy
Zmiany w działalności Klubu
Monika Holc Marzec 12, 2020 Brak komentarzy

Zmiany w działalności Klubu

Zmiany w pracy KLUBU

 W związku z zawieszeniem działalności klubu na czas sytuacji wyjątkowej w naszym kraju , kilka informacji dla naszych klubowiczów :

  • wszystkie karnety i umowy zostały zawieszone w systemie bezterminowo na czas zamknięcia klubu !!!

 

– klub będzie zamknięty , ale to nie oznacza , że nas nie ma , wręcz przeciwnie!!! , możecie liczyć na nasze wsparcie i kontakt. Będziemy publikować informacje o treningu i zdrowym trybie życia . Zachęcamy  do aktywnego korzystania i dzielenia się swoimi pomysłami na naszej klubowej grupie  Fit&Fun Fitness – Najlepszy 😊💪❤

– wszystkie informacje będziemy publikować na facebook i na naszej stronie www.fitfun.pl

Jesteśmy FIT i mamy FUN , jesteśmy razem FIT&FUN , ściskamy was mocno !!!!!

Życzymy wam spokoju i wiary w dobro dla całego narodu. 

 

 

 

Kochani Klubowicze,

Cieszymy się, że nasz trening on-line  spodobał się i mogliście z nami tworzyć go pierwszy raz w tak licznym gronie. Dziękujemy za każde miłe słowo , daje nam to wiarę w to , że naprawdę jest sens robić to co najbardziej kochamy , tylko w innej formie , której dotąd nie znaliśmy.  Na chwilę obecną trening w domu jest jedyną możliwą opcją do zrealizowania. Jesteśmy dla Was w klubie , a gdy klub jest nieczynny staramy się utrzymać kontakt z każdym z Was poprzez media społecznościowe , które ułatwiają nam realizowanie treningów . Jest to nowa sytuacja dla wszystkich , będziemy się starać całą mocą abyśmy wspólnie mogli przetrwać ten czas , a zarazem nie stracić formy , na którą pracujemy od dawna.

Dlatego  wychodzimy do Was z propozycją treningów On-Line z Fit&Fun.

Przygotowaliśmy opcję karnetu na tydzień , którego koszt będzie wynosił 20 zł .

Ogólne warunki posiadania karnetu na treningi on-line:

  1. Od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00 będzie przeprowadzony trening przez naszego instruktora. Instruktorzy będą się zmieniać , tak samo jak grafik zajęć na każdy tydzień będzie inny , bardziej urozmaicony. Grupa będzie aktywna przez siedem dni , od poniedziałku do niedzieli do godziny 20.00. Po upływie tego czasu dostęp do grupy będzie niemożliwy .
  2. Treningi On-Line , będą odbywały się w zamkniętych grupach na facebooku , do których , każdy posiadacz karnetu dostanie link z zaproszeniem .
  3. Aby uzyskać link do zamkniętej grupy należy przesłać potwierdzenie przelewu  przez konto na facebooku ,  na profil Klubu Fit&Fun.  W odpowiedzi na wiadomość dostaniecie od razu link do grupy.
  4. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą propozycją , prosimy wyślij do nas wiadomość na facebook, a wszystkie szczegóły do przelewu podamy  w prywatnej wiadomości .
  5. Jeżeli jesteś posiadaczem karty Multisport , możesz wygenerować kod , który umożliwi dostęp do naszych treningów.

Szczegóły na stronie  :  https://www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/

Jeżeli jesteś posiadaczem karty FitProfit/FitSport, , możesz wygenerować kod , który umożliwi dostęp do                  naszych treningów.

Szczegóły na stronie :    https://strefa.vanitystyle.pl/

Kody z kart Partnerskich  prosimy przesłać w wiadomości na klubowy facebook do godziny 15:00 każdego dnia. Pamiętaj —– JEDEN TRENING to  JEDEN KOD !!!!!!!!

  1. Jeżeli jesteś naszym klubowiczem i posiadasz profil w naszym systemie , możesz dokonać opłaty poprzez naszą stronę internetową :

https://fitfun-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet

  1. Zapisy na treningi on-line można dokonać najpóźniej   do godziny 15.00 każdego dnia.

 

Jeżeli masz do Nas pytania , zostajemy do dyspozycji , możecie pisać na FB lub na klub@fitfun.pl

Będziemy  szczęśliwi , że chcecie z nami nadal ćwiczyć, jak również ogromnie wdzięczni za Wasze wsparcie odnośnie zakupu karnetów na nasze treningi . Na tą chwilę będzie to jedyne źródło , z którego możemy pokryć wynagrodzenia dla Waszych instruktorów , którzy są wspaniali i stają na wysokości zadania . Nie poddamy się , bo jesteśmy FIT i mamy FUN , będziemy ćwiczyć razem z FIT&FUN.

 

Mocno Was ściskamy i widzimy się na Sali

 

My Was nie zostawimy , dlatego zapraszamy na TRENINGI ON-LINE !!!!!

Wszystkie szczegóły na naszym Facebooku