Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Warsztaty Siła Kobiety
17StyBrak komentarzy
Warsztaty Siła Kobiety
Monika Holc Styczeń 17, 2020 Brak komentarzy

Warsztaty Siła Kobiety


Warsztaty „Mięśnie dna miednicy – Siła Kobiety”

2.02.2020 Niedziela godzina 16.00 – 18.30

Dla kogo i po co?

 

 • Jesteś w ciąży lub ją planujesz?
 • Urodziłaś dziecko i chciałabyś zadbać o zdrowie intymne?
 • Chciałabyś poprawić komfort w obrębie dna miednicy?
 • Przechodzisz menopauzę i chciałabyś zadbać o mięśnie dna miednicy?
 • Chciałabyś zwiększyć kontakt z samą sobą i swoją żeńską energią?
 • Potrzebujesz głębokiego odprężenia ciała i umysłu?

 

To warsztaty właśnie dla Ciebie, podczas których dowiesz się:

 • gdzie są Twoje mięśnie dna miednicy?
 • jak zadbać o mięśnie dna miednicy?
 • jak dbać o dno miednicy podczas codziennych czynności?
 • jak poprawnie odczytywać informacje płynące z Twojego ciała?
 • na czym polega trening mięśni dna miednicy?
 • jak rozluźniać ciało, pogłębiać oddech oraz świadomiej korzystać ze swojej żeńskiej energii?

 

 

Serdecznie zapraszamy

JOANNA ZABŁOCKA-LEONOWICZ (REGUA rehabilitacja ginekologiczna i urologiczna) –  fizjoterapeutka, szkoleniowiec i wykładowca Exercise is Medicine. Od wielu lat instruktor fitness i trener personalny. Właścicielka gabinetu rehabilitacji ginekologicznej i urologicznej – REGUA. Specjalizuje się w rehabilitacji ginekologicznej i urologicznej kobiet, mężczyzn i dzieci. Zdobyła dyplom EIRPP, Międzynarodowej Szkoły Fizjoterapii Uroginekologicznej. Jest członkiem IUGA – Intrernational Urogynecological Association. Szkoliła się pod okiem światowej klasy specjalistów m.in. Dr Bary Berghmans,  Guy Valancogne, dr Maura Seleme, DR Abdallahi N’DONGO. Regularnie uczestniczy w kursach, sympozjach, konferencjach poświęconych tematyce urologicznej i ginekologicznej, a na ostatnim Kongresie Exercise is Medicine, jako prelengent poprowadziła wykład „Rola fizjoterapii w terapii zaburzeń mięśni dna miednicy”.

Fizjoterapia to jej wielka pasja, a Fitness to styl życia. Swoją energią, entuzjazmem i uśmiechem potrafi zmobilizować każdego do dużego wysiłku.

 

JOANNA CZAJKOWSKA –  z wykształcenia jest adwokatem, z pasji instruktorką fitness, a z ciekawości i wewnętrznych poszukiwań zdobyła m.in. tytuł Mistrza Uzdrowiciela Reiki – naturalnej metody uzdrawiania, była członkiem międzynarodowej grupy uzdrawiania „Optimal EFT” autorstwa Garego Craiga, uczestniczyła w seminariach uzdrawiania „The Healing Code” autorstwa doktora Alexandra Loyda oraz poznała techniki masażu relaksacyjno-zdrowotnego „Akua – podróż w głąb Siebie”. Wiedza oraz doświadczenia, które zdobyła podczas swoich licznych duchowych praktyk i kontaktu

z wyjątkowymi uzdrowicielami dały jej podstawę do dalszych wewnętrznych poszukiwań oraz dzielenia się zdobytą wiedzą i umiejętnościami z innymi. Na co dzień stara się żyć zgodnie z wartościami, które przekazuje, a swoją siłę i inspirację do działania czerpie z poczucia jedności wszelkiego istnienia.

 

Zapraszamy serdecznie, zapisy w recepcji klubu, ilość miejsc ograniczona!!!!!

Cena: 30 zł* płatność w recepcji klubu do 31.01.2020

 

Dla waszego komfortu poprosimy o wygodne ubranie, może być strój sportowy oraz buty na zmianę, zrobimy kilka prostych ćwiczeń.

 

*Klub FIT&FUN jako organizator Warsztatów „Mięśnie dna miednicy – siła Kobiety”  zastrzega sobie prawo nie zwrócenia wpłaconych środków  osobom , które nie pojawiły się  w wyznaczonym terminie oraz prawo odwołania warsztatów – w takim przypadku, dokonane wpłaty zostaną zwrócone.