Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Trening personalny

Trening personalny

 

Czym jest TRENING PERSONALNY ?

Czy ma to sens aby ćwiczyć sam na sam z Trenerem ?

I czy oferta TRENINGU PERSONALNEGO skierowana jest do mnie ?

– Poznając cel Treningów Personalnych sam sobie odpowiesz na powyższe pytania .

TRENING PERSONALNY skierowany jest do każdego z Was , do każdej osoby która ceni sobie troskę i zainteresowanie oraz precyzję w doborze ćwiczeń i oczywiście indywidualne podejście , bo nie każdy jest taki sam , każdy z nas potrzebuje innego bodźca treningowego aby osiągnąć zamierzony cel.

Trening Personalny w naszym Klubie odbywa się pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Jest to najbardziej efektywna forma ćwiczeń fizycznych. Są to 60 min treningi pod okiem Trenera Personalnego w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta. Dzięki Treningowi Personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób. Regularne monitorowanie i kontakt z Trenerem pozwoli ocenić postęp treningowy, a przede wszystkim utrzymać motywację. Indywidualnie dobrany program treningowy podczas pierwszego spotkania z trenerem i analizy potrzeb, jest zawsze dopasowany do celów klienta, dzięki czemu trening staje się przyjemnością.

Jeżeli Trening jeden na jeden nie spełnia twoich oczekiwań w naszej ofercie znajdziesz TRENING GRUPOWY , który polega dokładnie na tym samym co Trening Personalny z tym że możesz ćwiczyć z bliską Ci osobą . Trening grupowy to dwie ćwiczące osoby na treningu personalnym. Wspólna motywacja i rywalizacja zwiększa efektywność treningu i dostarcza pozytywnych relacji.

Zapraszamy na Treningi personalne do FIT&FUN

Bądź FIT , miej FUN …. Ćwicz razem z nami w FIT&FUN