Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
INSTRUKTOR KLUBU FIT FUN Nasi najlpesi instruktorzy

Paweł Mamcarz

Paweł Mamcarz - z klubem FIT&FUN związany jest od 1995 roku. Jest trenerem Personalnym na Siłowni oraz Instruktorem Spinning.
Już jako nastolatek uczęszczał do naszego Fitness klubu, by po ciężkich latach treningów na siłowni wstąpić w szeregi Naszej najlepszej Kadry Instruktorskiej Sportów Siłowych zdobywając swoje pierwsze uprawnienia w 2005r.
Nie trzeba było długo czekać by swoją pasję i zamiłowanie do sportu zaczął realizować w innych dyscyplinach, i tak oto od 2007 roku został instruktorem Fitness – programu SPINNING®
Do tej pory Paweł nie spoczął na laurach i stale podnosi poziom swej wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach dla kadry instruktorskiej takich jak: trening z wykorzystaniem systemu taśm podwieszanych - TRX, trening funkcjonalny - REEBOK FINAL CUTS, suplementacja i odżywianie w sporcie, czy ostatnio zdobywając tytuł INSTRUKTORA KOLARSTWA.
To tylko niektóre tytuły i uprawnienia instruktorskie choć należy wspomnieć jeszcze także o innej pasji jaką jest świat podwodny- Paweł mało kto o tym wie posiada także liczne licencje płetwonurka KDP CMAS/PADI.
Wolny czas najchętniej spędza z dala od wielkomiejskiego zgiełku uczestnicząc w maratonach i zawodach MTB, lub po prostu przemierzając leśne bezdroża.
Paweł zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki także jako trener i członek nowo powstałej amatorskiej drużyny kolarskiej WOLA ORBEA BIKE TEAM, której zawodnicy szlifują formę w FIT&FUN.