Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Nasser Naji

Nasser Naji

Nasser Naji - instruktor, prezenter i szkoleniowiec. Liban to kraj, w którym się urodził, i w którym spędził swoją młodość. W roku 1990 przyjechał na studia do Polski. Ukończył Politechnikę Częstochowską i otrzymał dyplom inżyniera budownictwa.
Od dziecka pasją Nassera był sport i taniec. W Polsce mogł zrealizować swoje zainteresowania. Od 16 lat zajmuje się fitnessem. Prowadzi szkolę instruktorów przekazując im wiedzę i doświadczenie. Mówi po arabsku, angielsku i francusku. Nauczył się bardzo trudnego języka polskiego. W Polsce zdobył wyższe wykształcenie. Był menadżerem w kilku klubach fitness. Jako prezenter występuje na konwencjach i warsztatach w całej Polsce. Gościł także na Litwie występując jako prezenter i szkoleniowiec. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazywał instruktorom w Libanie. Prowadził zajęcia fitness w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Współpracował ze znanym, białostockim zespołem tanecznym SZAŁ.
Nassera najbardziej cieszy to, że ludzie Go doceniają, motywują, a jego lekcje dają im radość i satysfakcję.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/fitfun/domains/fitfun.pl/public_html/wp-content/themes/FitnessCenter/single-trainer.php on line 58