Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Marek Jędrzejewski

Marek Jędrzejewski

Marek ( Sajmon ) Jędrzejewski - jest certyfikowanym instruktorem Spinning ( star 1 ) -Certyfikat nr 118136,oraz Schwinn Silver Level- Certyfikat nr 777871, z ponad 10- letnim doświadczeniem w regularnym prowadzeniu zajęć na rowerach stacjonarnych .
W klubie Fit & Fun Warszawa , pracuje od września 2006r. gdzie prowadzi regularne zajęcia, w tym intensywniejsze treningi dla klubowiczów startujących w maratonach MTB .Prowadził specjalne niedzielne zajęcia dla drużyny Legion-serwis , obecnie na takie zajęcia uczęszcza OLSH Paramedyk PKMTB. Sam jest maratończykiem MTB, przenosi na salę klimat maratonu MTB poprzez dobór muzyki, profilu trasy, jazdy zespołowej, pokonywanie własnych słabości. Uczestnicy czują specyfikę startu jak i adrenalinę ostatniego kilometra oraz finiszu. Do każdego rodzaju zajęć (interwał, wytrzymałość , siła , wyścig ) układa indywidualny profil trasy i dobiera odpowiednio muzykę. Dzięki temu, każdy rodzaj zajęć z grafiku jest inny, charakterystyczny i rozpoznawalny przez klientów, co dodatkowo podnosi atrakcyjność zajęć dla uczestników. Jazda rowerem MTB oraz stacjonarnym jest jego pasją. Na zajęciach „ Spinningowych ’’stara się przekazać uczestnikom jak najwięcej wiedzy i doświadczenia zdobytego na trasach maratonów MTB, które pokonuje od 2000 roku oraz treningów do nich. Jest typowym długodystansowcem , co również można zauważyć podczas prowadzonych zajęć na jego ulubionych lekcjach < wytrzymałość ( endurance) > oraz < ciało i umysł ( mind&body) > budującej wytrzymałość zarówno fizyczna jak i psychiczna , dająca poczucie własnej siły i wartości .
Jako zawodnik MTB może pochwalić się …
W barwach Legion-serwis

2003: II miejsce maraton Bydgoszcz-Chełmno-Bydgoszcz 120 km, liga BikeBoar
2005: II miejsce generalka kat. MIX, Bike Challenge (wyścig 4-dniowy)
I miejsce zawody XC, Puchar Powiatu Legionowo, II edycja
2006: I miejsce generalka kat. MASTERS, TransCarpatia MTB
( wyścig 7 dni Ustrzyki Dolne – Wisła )
II miejsce kat. M4, Grand Prix Mazowsza w ramach Mazovia MTB

W barwach Fit&Fun Fitness Klub

2007: I miejsce kat. M4 Giga , klasyfikacja generalna Mazovia MTB

W barwach PRODENT -Fit&Fun Fitness Klub

2008: II miejsce Mazovia 24h kat open
2010: I miejsce Mazovia 24h kat mix


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/fitfun/domains/fitfun.pl/public_html/wp-content/themes/FitnessCenter/single-trainer.php on line 58