Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Joanna Zabłocka – Leonowicz

Joanna Zabłocka – Leonowicz

Joanna Zabłocka - Leonowicz - fizjoterapeutka, Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Zdobyła prestiżowy w Europie dyplom Aerobic & Step Licence A by Dimitris Koutras, także International Instructor BodyART™ by Robert Steinbacher (BodyART School). Prezenter na konwencji Health Academy I i II zorganizowanej przez Sekcję Fitness Akademii Medycznej w Warszawie.
Jej szerokie zainteresowanie różnymi formami fitness poparte jest ukończeniem wielu specjalistycznych szkoleń w Polsce i zagranicą, dzięki którym zdobyła uprawnienia do prowadzenia szerokiej gamy zajęć. Fitness to jej wielka pasja i styl życia, to ogromna radość z ruchu. Swoją energią, entuzjazmem i uśmiechem potrafi zmobilizować każdego do dużego wysiłku, więc jeśli wychodzicie z zajęć prawie na kolanach, ale szczęśliwi to znak że u niej byliście!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/fitfun/domains/fitfun.pl/public_html/wp-content/themes/FitnessCenter/single-trainer.php on line 58