Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Tabata Halloween
8PaźBrak komentarzy
Tabata Halloween
Monika Holc Październik 8, 2018 Brak komentarzy

Tabata Halloween

Tabata Halloween 26.10.2018

Godzina 19:30

Trzech strasznych instruktorów , poprowadzi morderczy trening tak aby poczuć moc ducha sportu i krew szybciej płynąca w całym ciele. Trening  w klimacie  MILITARY  tylko dla mocnych duchów i twardzieli to będzie nie lada wyzwanie  dla każdego kto lubi podnieść sobie poprzeczkę treningową.

Nie bać się!!!! Próbować !!! dać z siebie więcej !!! szybciej i wyżej !!!! to tylko kilka haseł, które będą nam towarzyszyć na TABATA HALLOWEEN 26.10.2018

 

Co to jest za trening : Tabata, czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu „podkręca” metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia Tabata wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę. Wypróbuj nasz  trening  i popraw swoją kondycję.

26.10.2018 piątek godzina 19:30 trzy jednostki 20 minutowe , trzech instruktorów Roman Drabik , Monika Holc i Krystian Gronek spotkają się z Wami na jednej Sali w jednym czasie aby straszyć na TABATA HALLOWEEN !!!!!

Na zajęcia TABATA HALLOWEEN obowiązują zapisy w recepcji klubu !!!

Uczestniczyć może każdy kto posiada aktywny karnet klubowy lub kartę partnerska, zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem fitness. Obowiązuje również wejście jednorazowe dla pozostałych osób.

Zapraszamy

Nie bój się spróbować …… mile widziane stroje military oraz halloween.

3