Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Siłownia

Siłownia

 

Strefa wolnych ciężarów

Strefa wolnych ciężarów w klubie fitness FitFun, to raj dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i duże ciężary. Klubowicze znajdą tu: bramę, ławeczki – skos, ławeczki płaskie, ławkę skośną do brzucha, ławeczkę rzymską, suwnicę Smitha, Chest Press, sztangę olimpijską, sztangi łamane, sztangi proste, modlitewnik, wyciskanie łydkami siedząc, drążek do podciągania, poręcze do pompek, talerze 1,25 kg; 2,5 kg; 5 kg; 10 kg; 15 kg; 20 kg; 25 kg. Ponadto posiadamy hantle w przedziale od 0,5 do 50 kg

Strefa z maszynami izotonicznymi

Chcesz wzmocnić, wysmuklić, a może rozbudować swoją muskulaturę. Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne dla stawów niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki użytkowej. W naszej siłowni Klubowicze znajdą maszyny na wszystkie  partie mięśniowe.

Strefa cardio

Spalić zbędny tłuszcz? Chcesz się rozgrzać? A może poprawić swoją wydolność tlenową? Nie mogłeś trafić lepiej! W tej strefie masz do dyspozycji bieżnie, rowery, ARC Trainer , Octane Fitness oraz ergometry wioślarskie. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach. Nie wiesz jak zacząć – poproś o pomoc naszych instruktorów.

Strefa treningu funkcjonalnego i Cross

CROSS-TRENING – unikalny system treningowy, łączący w sobie elementy gimnastyki, treningu metabolicznego, siłowego oraz funkcjonalnego. Zaletą programu jest to, że poprzez różnorodność ćwiczeń osoby trenujące bardzo szybko podnoszą swoją sprawność oraz rzeźbią ciało. Cross-trening jest wykorzystywany w przygotowaniu fizycznym służb mundurowych tj; policji, służb specjalnych, straży pożarnej.
Cross-trening  doskonale pomaga redukować stres oraz przygotowuje do przezwyciężania codziennych wyzwań zarówno fizycznych jak i psychicznych, jednocześnie znacznie podnosząc  samoocenę osób ćwiczących. Poprzez odpowiedni dobór ćwiczeń do poziomu zaawansowania, system ten jest idealny zarówno dla sportowców, jak  i osób chcących poprawić swój wygląd i sprawność.Strefa szczególnie przydatna do treningu personalnego, funkcjonalnego i pod kątem sztuk walki.
Wyposażenie strefy: Power Plate, platformy plyometryczne , piłki lekarskie, kettlebells od 4kg do 24kg,powerbags 5,10,15,20kg,lina treningowa 15m,skakanki,TRX,brama do podciągania, gryfy olimpijskie, gumy treningowe.