Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl

25 LAT ZOBOWIĄZUJE

Klub Fit&Fun istnieje od 1991 roku. Przez ten CZAS zdobywaliśmy doświadczenie, dzięki któremu wiemy jak stworzyć doskonałe warunki dla każdego pasjonata sportu.

Na powierzchni 2,5 tysiąca metrów kwadratowych mamy do zaoferowania trzy klimatyzowane sale fitness, przestronną siłownię, szatnie z sauną, studio vacu well, komfortowy gabinet masażu, sklepik z markowymi ubraniami fitness, sklep z suplementami sportowymi oraz barek, w którym można wypić kawę, odżywkę proteinową, kupić napoje i zjeść posiłek. Posiadamy bezpłatny parking na 200 miejsc.

Jako jedyni  proponujemy dwa bezpłatne treningi z instruktorem przy zakupie karnetu na siłownię.

Od 25 lat słyniemy z fitnessu na najwyższym poziomie, prowadzonym przez najlepszych instruktorów w Polsce, prezenterów międzynarodowych konwencji fitness i szkoleniowców największych szkół fitness.

Zajęcia na rowerach Spinning prowadzą laureaci wielu nagród w ogólnopolskich maratonach rowerowych MTB. Każdy prawdziwy mężczyzna może sprawdzić swoje siły i umiejętności na zajęciach sztuk walk MMA. Nie zapominamy o najmłodszych, którym dedykujemy zajęcia dla dzieci.

TO CZAS DLA CIEBIE! DLA NAS
KAŻDY JEST WYJĄTKOWY!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE SPRAWI, ŻE Z NAMI POCZUJESZ SIĘ KOMFORTOWO A TRENER STANIE SIĘ TWOIM ANIOŁEM STRÓŻEM
WYRÓŻNIAMY SIĘ PROFESJONALNA KADRĄ,  NIKT TU NIE JEST PRZYPADKIEM
SAM SPRAWDŹ
JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI OD 25 LAT.