Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Masaże

Masaże

 

 

Masaż relaksacyjny i medyczny

 

MASAŻ KRĘGOSŁUPA CHIŃSKĄ BAŃKĄ

Polega na przesuwaniu wzdłuż kręgosłupa bańki – w której jest podciśnienie. Zabieg ma działanie immunologiczne.Wskazania: przy bólach kręgosłupa,  zapaleniach oskrzeli,  zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa,  nerwicach wegetatywnych. Wzmaga metabolizm,   rozluźnia mięśnie. Wskazana ilość zabiegów: 5-7. Przerwa między zabiegami – 6 dni. Przeciwwskazania – kruchość naczyń krwionośnych, słaba budowa, dermatozy,  brodawki, znamiona.

REFLEKSOTERAPIA
Jest to działanie przez odruch, czyli mechanizm sprzężenia zwrotnego, który zachodzi pomiędzy receptorem a narządem wykonawczym, przy udziale układu nerwowego. Np. w stopie znajdują się receptory wszystkich narządów wewnętrznych człowieka. Serce nerki, śledziona itp. Uciskając receptory, działamy na chory narząd przy udziale układu nerwowego i uruchamiamy proces naprawczy. Pobudzamy chory narząd do właściwego działania.

MASAŻ LIMFATYCZNY
Znaczna grupa chorób jest spowodowana zaburzeniami w krążeniu limfy. Celem masażu limfatycznego jest usprawnienie krążenia chłonki w układzie limfatycznym. Masaż ten polega na mechanicznym przepychaniu chłonki do węzłów chłonnych. Wskazania: obrzęki, wysięki, zmiany skórne spowodowane zaburzeniem krążenia limfy (np. cellulit). Przeciwwskazania: nowotwory, choroby zakaźne, obrzęki i wysięki w ostrych stanach zapalnych.

ZASADY ZAPISU NA MASAŻ:
1. Zapisy na masaże jednorazowe przyjmowane są w recepcji Klubu osobiście lub telefonicznie
2. Rezerwacja kilku wizyt na masaże dostępna wyłącznie dla posiadaczy
wykupionych karnetów.
3. Karnet na masaż uprawnia do 15% zniżki na wszystkie zabiegi i ważny jest przez okres 3 miesięcy od dnia zakupu
4. W przypadku braku możliwości dotarcia na masaż, prosimy o odwoływanie zabiegów przynajmniej dwie godziny wcześniej.
5. Posiadaczy karnetów na masaż prosimy również o informowanie recepcji o zmianach we wcześniej umówionych zabiegach przynajmniej dwie godziny wcześniej. W przypadku braku odwołania masażu, traktuje się go jako odbyty.


Terapia sportowa


Indywidualnie dostosowaną technikę manualną i sportową  poprzedza dokładna diagnoza, która daje możliwość zastosowania terapii nakierowanej na przyczynę danego problemu, umożliwia to znaczne skrócenie czasu powrotu do zdrowia.

Terapia sportowa kierowana jest do osób  po kontuzjach, chcących uzyskać pełną sprawność fizyczną.
Celem Terapii jest przywrócenie funkcjonalności oraz siły mięśniowej.
Terapię prowadzi  doświadczony  Fizjoterapeuta – Trener.


TERAPIA SPORTOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW :
1. Konsultacja – zapoznania się Terapeuty z Twoim problemem na podstawie badań lekarskich, dobór właściwej metody.
2. Metoda – rozpoczęcie terapii dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

Vacu well


Jak wiadomo tłuszcze są ważnym nośnikiem energii potrzebnej do pracy mięśni. Wolne kwasy tłuszczowe pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią wobec czego pobieranie tłuszczu potrzebnego w procesie spalania jest niezależne od tego, które partie mięśni pracują, lecz od tego które obszary skóry i tkanki podskórnej są lepiej ukrwione w danym momencie. Zabieg w urządzeniu Vacu Well polega na łagodnym spacerze na bieżni która jest ulokowana w specjalistycznej kapsule podciśnieniowej. Poprawa krążenia dzięki efektowi podciśnienia. Dzięki innowacyjnemu efektowi podciśnienia zastosowanemu podczas treningu w urządzeniu Vacu Well zostaje przyspieszone krążenie krwi w miejscach tak zwanych problematycznych – talia, uda, brzuch, pośladki. Z praktycznego punktu widzenia tkanka tłuszczowa, która jest najlepiej w danym momencie ukrwiona wykorzystywana jest przez mięśnie do uzyskania energii. Uwalnianie kwasów tłuszczowych. Na skutek poprawy krążenia krwi podczas treningu w urządzeniu Vacu Well dochodzi do szybszego wyzwalania kwasów tłuszczowych które zostają odtransportowane do tkanki mięśniowej. Spalanie Kiedy krew dociera do mięśni kwasy tłuszczowe są spalane jak paliwo podczas spaceru w Vacu Well. Specjalny efekt podciśnienia sprzyja szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie nie byłaby normalnie spalona podczas konwencjonalnych ćwiczeń. Stosowanie podciśnienia w połączeniu z aktywnością fizyczną poprawia krążenie krwi i jest gwarantem spalania kwasów tłuszczowych, ponieważ tłuszcz zostaje spalony tylko przez aktywną pracę mięśni.
STAŁA CENA 10 ZABIEGÓW 199 zł