Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Maraton Spinning Race Day
22LipBrak komentarzy
Maraton Spinning Race Day
Monika Holc Lipiec 22, 2019 Brak komentarzy

Maraton Spinning Race Day

 

 

31.07.2019

MARATON SPINNING  RACE DAY  w FIT&FUN

Start 19.00 —  do 21.30.

 

W środę 31 lipca zapraszamy wszystkich miłośników zajęć SPINNING i nie tylko do udziału w  zajęciach  Spinning Race Day ze specjalną dedykacją  dla prowadzącego Sajmona, który poprowadzi tego dnia swoje ostatnie zajęcia w naszym klubie.

 

Na prośbę Sajmona  przekazujemy  Wam podziękowania .

Z szybkich rachunków wyszło, ze przejechał z Wami ponad długość równika (wynosząca 40 075 km)!

Zakładając średnio: 20(km/h)*4(h/tyg.)*52(tyg./rok)*13(lat) = 54 080 km! 😀

“Drużyno spinningowa,

Przez blisko 13 lat pracy w klubie Fit&Fun przejechałem z Wami tysiące kilometrów. Pokonywaliśmy razem strome podjazdy, niebezpieczne zjazdy, czasem był ostry sprint, a innym razem długie szutrowe odcinki. Mam nadzieję, że środowe maratony dały Wam możliwość poczucia frajdy jazdy drużynowej a zajęcia body&mind pozwoliły choć trochę się wyciszyć. Wiem, że bufet nie zawsze był czynny, ale zawsze docieraliśmy do mety, gdzie czekała satysfakcja ze wspólnego treningu. Dziękuję Wam za ten spędzony razem czas. Jesteście fantastyczni, zmotywowani i trenowanie w Waszym towarzystwie, przygotowywanie muzyki oraz tras było zawsze zarówno sporym wyzwaniem, jak i wielką przyjemnością. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się – za zgodą klubu – spotkać z Wami i przejechać razem jakąś fajną trasę. Życzę Wam wszystkim jeszcze wielu kilometrów przejechanych w doskonałym towarzystwie na rowerach spinningowych i nie tylko.“

Sajmon

P.S. Pożegnalny Race Day w środę 31.07

 

Prosimy wszystkie chętne osoby do zapisania się na Maraton w recepcji Klubu , tak aby każdy miał spokojną głowę i nie musiał  pędzić aby dla niego starczyło  miejsca , wpisanie się na listę uczestników gwarantuje rower !!!

Maraton RACE DAY odbywa się jako planowe zajęcia w grafiku fitness, aby uczestniczyć w zajęciach należy posiadać aktywny karnet lub aktywną kartę partnerską, jest również możliwość zakupu wejścia jednorazowego do klubu.

 

Do miłego zobaczenia !!!!