Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Grafik fitness
6wrzBrak komentarzy
Grafik fitness
Monika Holc wrzesień 6, 2021 Brak komentarzy

Grafik fitness

 

 

Nowy grafik fitness gotowy , czekamy na Was , możecie się zapisywać 😊💪🥰

 

https://fitfun-warszawa.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec?day=17-09-2021&room=

 

Przygotowaliśmy dla Was kilka nowości 😉 :

 

👉TRENING MEDYCZNY – Forma zajęć ukierunkowana na powrót do zdrowia po urazach oraz po przebytych chorobach układu oddechowego. Funkcjonalność treningu pozwoli wrócić w łagodny sposób do sprawności fizycznej jak również utrzymać ją i cieszyć się ZDROWYM RUCHEM.

 

👉TABATA&BRZUCH – to wystrzałowe połączenie niezwykle skutecznego treningu TABATY z duża ilością ćwiczeń na mięśnie brzucha.

 

👉STEP&SCULPT – połączenie prostej choreografii na stepie z ćwiczeniami wzmacniającymi. Połączenie tych dwóch odmiennych form daje poczucie spełnienia dla lubiących tańczyć i ćwiczyć mięśnie posturalne , stabilizujące naszą sylwetkę.

 

👉ZUMBA – tu jest szał od pierwszej minuty zajęć , niezwykła moc tańca i porywającej muzyki dla wszystkich lubiących dobrą zabawę.

 

👉ANIMAL FLOW – Innowacyjny system treningowy, oparty na ćwiczeniach, imitujących ruchy zwierząt. Poszczególne pozycje łączy się w sekwencje tworzące płynne flow. Jest to trening zawierający elementy siłowe poprawiające mobilność, elastyczność, stabilizację i koordynację.

 

👉JOGA REGENERACYJNA – Pranayama – praca z oddechem , w dzisiejszych zwariowanych czasach na koniec tygodnia doskonale  ukoi nasze zmysły joga , która regeneruje i wspomaga zdrowy oddech.

 

👉BACHATA  ( od października ) – to taniec wyróżniający się ogromną sensualnością i zmysłowością, cieszący się coraz większą popularnością na całym świecie. Można go tańczyć nie tylko w parze, ale także i solo.