Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Dietetyka

Dietetyka

 KONSULTACJE PSYCHODIETETYCZNE W FIT&FUN

Pierwsza i trzecia środa miesiąca od godziny 17:00.

Przeprowadzamy analizę stylu życia, dotychczasowego sposobu odżywiania, preferencji kulinarnych, stosowanych diet, stanu zdrowia, przeprowadzonych badań, chorób w rodzinie. Wykonujemy pomiary antropometryczne oraz skanowanie składu ciała. Wspólnie tworzymy plan odzyskania kontroli nad jedzeniem z uwzględnieniem indywidualnych przeszkód psychologicznych we wprowadzaniu zmiany nawyków.

Konsultacja obejmuje analizę postępów i wprowadzenie korekt.

Konsultacja wstępna: 120 zł

Konsultacja kontrolna: 80 zł

Małgorzata Nitka jest certyfikowanym psychodietetykiem, trenerką zdrowego stylu życia, trenerem motywującym, który oprócz konsultacji indywidualnych, prowadzi warsztaty, treningi i szkolenia dla klubów fitness, poradni dietetycznych, gabinetów kosmetycznych, klubów dla mam. Patrzy na człowieka w sposób holistyczny – na „duszę i ciało”.
Od 15 lat prowadzi własną firmę i portal PerfectMe promując korzyści wynikające z oczyszczania i alkalizacji organizmu oraz spożywania produktów  nieprzetwarzanych. Wierzy, że oczyszczanie na poziomie komórkowym jest kluczem do życia pełnego energii oraz równowagi psychofizycznej.
Choć nie jest weganką, uwielbia przeglądać i komponować przepisy oparte na warzywach i owocach. Znajduje zdrowe zamienniki dla mięsa i mleka.
Kocha kulinarne wyzwania!
Na co dzień pomaga osobom zmagającym się z brakiem motywacji do wprowadzenia długotrwałych zmian w odżywianiu, spowodowanych zazwyczaj kolejnymi, nieudanymi próbami „zrzucenia zbędnych” kilogramów.
Szczególną uwagę poświęca czynnikom psychologicznym i znaczeniu sfery emocjonalnej.
Zmianę nawyków żywieniowych wspiera technikami terapii ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania). Wiedzę na temat terapii ACT zdobywała u samego twórcy terapii Kelly Wilsona. Jest członkiem ACBS ( Association for Contextual Behavioral Science).
Opracowała również formułę suplementu diety BASE Plus pomagającego w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej, którego jest producentem.

Nie mam jednej „uniwersalnej” diety, ani jednego „uniwersalnego” programu odchudzającego. Traktuję każdą osobę w sposób całościowy uwzględniając elastyczność psychiczną, charakter pracy, typ metaboliczny i hormonalny oraz aktywność fizyczną. Moje zalecenia i wskazówki są indywidualne dla każdej osoby, a efekty są trwałe.


Żytko Dietetyka_