Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
Ćwicz w Fit&Fun
1wrz.Brak komentarzy
Ćwicz w Fit&Fun
Monika Holc wrzesień 1, 2020 Brak komentarzy

Ćwicz w Fit&Fun

 

Pierwszy września , to nic innego jak początek nowego etapu w życiu, każdego młodego człowieka , jak również jego rodziców . Nowa szkoła , nowa klasa, nowa wiedza , która zarówno jest  fascynująca i przerażająca każdego z Nas.  Skoro tyle się dzieje nowego z początkiem września, to może Ty spróbujesz czegoś nowego? – AKTYWNOŚCI , która podnosi ODPORNOŚĆ , tak ważną w dzisiejszym świecie.

ZAPRASZAMY DO FIT&FUN , ZDROWIE POTRZEBUJE RUCHU !

Na START dostaniesz 20 % rabatu* na karnety* oraz  0zł za wpisowe* !!!!

Cały wrzesień masz taką możliwość , aby skorzystać z naszej promocji i zostać jednym z Nas – być FIT i mieć FUN !

TO CZAS NA TWÓJ RUCH !!!

 

 

  • Rabat – dla osób , które posiadają naszą kartę klubową , jak również dla nowych członków klubu. Z rabatu -20% na wybrane opisane poniżej karnety można skorzystać tylko raz od 1.09.2020 do 30.09.2020 roku.
  • Wpisowe w regularnej cenie wynosi 40 zł, od 1.09.2020 do 30.09.2020 dla nowych członków klubu opłata nie obowiązuje. W ramach wpisowego nowy członek klubu dostaje kartę klubową , która upoważnia do BEZPŁATNEGO wjazdu na parking Klubu.
  • Karnety w promocji 5-wejść, 8-wejść , karnet VIP Open, wszystkie karnety ważne są 30 dni od dnia zakupu , bez umowy !!! Karnety upoważniają  do nielimitowanego czasu przebywania na  siłowni, pełnej gamy  zajęć fitness na trzech salach( z wyjątkiem zajęć Mały Wojownik) , oraz korzystanie z SAUNY.

 

BĄDŹ FIT MIEJ FUN ĆWICZ RAZEM Z NAMI W FIT&FUN