Zadzwoń : 22 675 98 27 Email: klub@fitfun.pl
CROSS SPINNING
22LipBrak komentarzy
CROSS SPINNING
Monika Holc Lipiec 22, 2019 Brak komentarzy

CROSS SPINNING

CROSS & SPINNING

 

5.08.2019 poniedziałek godzina 19.00  sala C

 

Trening który poczujesz naprawdę  mocno.

Połączenie elementów CROSS z rowerem spinningowym to trening którego powinien spróbować każdy kto marzy o  poprawie swoich  wyników sportowych oraz lepszej formie treningowej.

Trening CROSS na nogi pozwoli  wyrzeźbić uda, łydki oraz wzmocnić mięśnie pośladków w połączeniu  z rowerem daje niewiarygodne efekty. Składa się z ćwiczeń siłowych, koordynacyjnych oraz wytrzymałościowych. Dzięki temu jest skuteczny w modelowaniu dolnych partii ciała, a do tego przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawia doskonale wytrzymałość mięśni nóg na maratonach rowerowych. !!!!

 

Zajęcia poprowadzi Monika Gorczyczewska instruktora fitness oraz miłośniczka aktywności czynnie trenująca CROSSFIT.

 

Prosimy wszystkie chętne osoby do zapisania się na zajęcia  w recepcji Klubu , tak aby każdy miał spokojną głowę i nie musiał  pędzić aby dla niego starczyło  miejsca , wpisanie się na listę uczestników gwarantuje rower !!!

CROSS&SPINNING odbywa się jako planowe zajęcia w grafiku fitness, aby uczestniczyć w zajęciach należy posiadać aktywny karnet lub aktywną kartę partnerską, jest również możliwość zakupu wejścia jednorazowego do klubu.

 

Do miłego zobaczenia !!!!